Aku 10.8 V, Li-on

35.00 
S'ka sasi

Tensioni i baterisë: 10.8 V
Kapaciteti i baterisë: 1.3 Ah

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G271

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 10.8 V
Kapaciteti i baterisë: 1.3 Ah
Gama e kapakut prej: 0.8-10 mm
Numri maksimal i revolucioneve për minutë: 550 rpm
Numri i ingranazheve: 1 copë
Numri i sferave të çift rrotullimit: 20 (dhe opsioni i shpimit)
Numri i baterive të përfshira: 1 copë
Lloji i baterisë: Li-on
Koha e ngarkimit të baterisë: 3-5 orë

Brendi

Verto