Aku 14.4 V Li-ion – GRAPHITE

119.00 
Ka sasi

Kapaciteti i bateris: 1.5Ah
Tensioni i bateris: 14.4V
Rroutillimet për min: 400 – 1150 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G215

Përshkrimi

Kapaciteti i bateris: 1.5Ah
Tensioni i bateris: 14.4V
Rroutillimet për min: 400 – 1150 rpm
Fuqia rrotulluse: 21 Nm

Brendi

Graphite