Aku 18 V – ISKRA

55.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 18 V
Rrotullimet pa ngarkesë: 400 – 1500 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560357

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 18 V
Rrotullimet pa ngarkesë: 400 – 1500 rpm
Shkalla e momentit të rrotullimit: 21+1
Momenti i rrotullimit: 18 Nm
Kapaciteti i shpimit:
– 18 mm (dru)
– 7 mm (metal)
Pesha: 2.56 Kg

Brendi

ISKRA