Aku 18V, bateri + mbushës – Graphite Energy+

99.00 
S'ka sasi

Tensioni i baterisë: 18V
Kapaciteti i baterisë: 2.0 Ah
Nr i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 350 – 1250 rpm
Fuqia rrotulluëse: 44 Nm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G000-SET1

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 18V
Kapaciteti i baterisë: 2.0 Ah
Nr i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 350 – 1250 rpm
Fuqia rrotulluëse: 44 Nm
Seti përfshin Aku, x1 bateri (2 Ah), x1 mbushës

Brendi

Graphite