Aku 2 x 18V – VERTO

65.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 18V
Kapaciteti i bateisë: 1.5Ah
Rrotullimet: 0-550 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G187

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 18V
Kapaciteti i bateisë: 1.5Ah
Rrotullimet: 0-550 rpm

Brendi

Verto