Aku 20V- Li-ion/1.5 ah – VERTO

65.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë 20 V
Kapaciteti i baterisë 1.5 Ah
Dy shpejtësi rrotullimi: 0-400 / min, 0-1500 / min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G290

Përshkrimi

Tensioni i baterisë 20 V
Kapaciteti i baterisë 1.5 Ah
Dy shpejtësi rrotullimi: 0-400 / min, 0-1500 / min
Diapazoni i kapjes pa çelës 0,8 – 10 mm
Diapazoni i rregullimit të çift rrotullues 1 – 20 + shpim
Maksimumi çift ​​rrotullimi shtrëngues: 28 Nm / 44 Nm
Maksimumi Diametri i shpimit në metal 10 mm, në dru 30 mm

Brendi

Verto