Aku 20V, Li-ion – VERTO

79.00  59.99 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 20V
Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Fuqia rrotulluëse: 120 Nm

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Remains until the end of the offer

Ky produkt është shtuar nga 2 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G292

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 20V
Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Rrutollimet: 0-3000 rpm
Ndikimet për min: 0-2000 min-1
Fuqia rrotulluëse: 120 Nm

Brendi

Verto