Aku 2×10.8V, Li-Ion – VERTO

65.00  54.99 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 10.8V
Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Rrutollimet: 0 – 1350 pm

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Remains until the end of the offer

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G273

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 10.8V
Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Rrutollimet: 0 – 1350 pm
Fuqia rrotulluëse: 35 Nm
Numri i shpejtësive: 2

Brendi

Verto