Aku 2×10.8V – VERTO

70.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 10.8V
Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Rrutollimet: 1350 pm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G272

Përshkrim

Tensioni i baterisë: 10.8V
Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Rrutollimet: 1350 pm
Numri i shpejtësive: 2

Brendi

Verto