Aku 2×14.4 V, Li-on/1.5ah + ndriques

79.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 14.4 V
Rrotullimet pa ngarkesë: 390- 1000 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G219-PS13

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 14.4 V
Rrotullimet pa ngarkesë: 390- 1000 rpm

Brendi

Graphite