Aku 2×18 V LI-on/1.5 ah BMC – GRAPHITE

99.00 
Ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 400 – 1100 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G225

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 400 – 1100 rpm
Fuqia rrotulluëse: 48 Nm

Brendi

Graphite