Aku 2x18V, Li-Ion/2.0 Ah

182.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 2.0Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Nr i shpejtësive: 2
Rroutillimet për min: 400 – 1100 rpm
Fuqia rrotulluëse: 60 Nm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G227
Etiketimet: ,

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 2.0Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Nr i shpejtësive: 2
Rroutillimet për min: 400 – 1100 rpm
Fuqia rrotulluëse: 60 Nm

Informacion shtesë

Garancion

12 muaj

Brendi

Graphite