Aku 2x20V, Li-ion/1.5 ah – VERTO

99.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 20V
Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Rrutollimet: 0-400 rpm / 0-1500 rpm
Fuqia rrotulluëse: 28 / 44 Nm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G291

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 20V
Kapaciteti i baterisë: 1.5Ah
Rrutollimet: 0-400 rpm / 0-1500 rpm
Fuqia rrotulluëse: 28 / 44 Nm
Numri i shpejtësive: 2
Diametri maksimal i shpimit:
në dru: 30 mm
në metal 10 mm

Brendi

Verto