Aku e bulonave ISKRA HL-SD15 3.6V Li-on

25.00 
S'ka sasi

Tensioni: 3.6V
Fuqia: Li-ion Bateri (1.3Ah)
Llambë LED

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560364

Përshkrimi

‘- Tensioni: 3.6V
– Fuqia: Li-ion Bateri (1.3Ah)
– Llambë LED
– Kreu (koka): Ø 6,35 mm (maksimumi)
– Dimensionet e paketimit (në mm): 153 (H) x 173 (W) x 60 (D)
– Pesha neto: 0.298 kg

Brendi

ISKRA