Aku e vogël ISKRA ML-CS19-36

29.90 
S'ka sasi

Tensioni: 3.6V
Fuqia: Li-ion bateri (1.3Ah)
Shpejtësitë e fjetjes: 180 / min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560494

Përshkrimi

• Tensioni: 3.6V
• Fuqia: Li-ion bateri (1.3Ah)
• Shpejtësitë e fjetjes: 180 / min-1
• Llamba LED
• Kreu: ø 6 mm (max)
• Paketimi: valixhe
• Dimensionet e kutisë (në mm): 220 (D) x 90 (W) x 180 (V)
• Pesha neto: 1.3 kg
• Pesha bruto: 1.38 kg

Brendi

ISKRA