Aku Energy +(pa bateri) – GRAPHITE

41.90 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 350 – 1250 rpm
Fuqia rrotulluëse: 55 Nm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G006

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 350 – 1250 rpm
Fuqia rrotulluëse: 55 Nm
Nr i shpejtësive: 2

Të përshtatshme me bateritë Energy +

Brendi

Graphite