Aku ISKRA ERO IE-CD71-180S

99.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i bateris: 2Ah
Tensioni i bateris: 18V
Rroutillimet për min: 400 – 1500 rpm
Fuqia rrotulluse: 25 Nm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567721

Përshkrimi

Kapaciteti i bateris: 2Ah
Tensioni i bateris: 18V
Rroutillimet për min: 400 – 1500 rpm
Fuqia rrotulluse: 25 Nm

Brendi

ISKRA

IskraERO