Aku ISKRA J0Z-CD01-180

49.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 400 – 1350 rpm
Fuqia rrotulluëse: 32 Nm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567660

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 1.3Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 400 – 1350 rpm
Fuqia rrotulluëse: 32 Nm

Brendi

ISKRA