AKU ISKRA ML-CD92-144

47.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 14,4V
• Fuqia: Li-ion bateri (1,5Ah)
• Rrotullimet e lira: 0-700 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560340

Përshkrimi

• Tensioni: 14,4V
• Fuqia: Li-ion bateri (1,5Ah)
• Rrotullimet e lira: 0-700 min-1
• Shkalla e momentit të rrotullimit: 21+1
• Momenti i rrotullimit: 15 Nm
• LED drita
• Kokë vetështrënguese: ø 10 mm (max)
• Kapaciteti i shpimit:
• 16 mm (dru)
• 6 mm (metal)
• Dimensionet e kutisë (në mm):
196,5 (GJ) x 73 (GJ) x 244 (L)
• Neto pesha: 1,03 kg
• Bruto pesha: 1,42 kg

Brendi

ISKRA