Aku LI-Ion 14.4V, 1.3ah – VERTO

65.00 
Ka sasi

Kapaciteti i baterisë:1.3Ah
Tensioni i baterisë: 14.4V
Rrotullimet për min: 0 – 550 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G274

Përshkrim

Kapaciteti i baterisë:1.3Ah
Tensioni i baterisë: 14.4V
Rrotullimet për min: 0 – 550 rpm
Fuqia rrotulluëse: 32 Nm

Brendi

Verto