Aku LI-ion 18V, 1.3 Ah – VERTO

65.00 
Ka sasi

Lloji i baterisë: LI-ion
Tensioni: 18V, 1.3 Ah

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G277

Përshkrimi

Lloji i baterisë: LI-ion
Tensioni: 18V, 1.3 Ah
Gama e shpejtësisë: 0-550 rpm
Kontrolli i çiftimit: 25 gradë

Brendi

Verto