Aku për automekanik 18V, 3/8” – NEO TOOLS

65.00 
Ka sasi

Tensioni: 18 V
Fuqia rrotulluëse: 60 Nm
Rrotullimet për min: 250

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 04-603

Përshkrimi

Tensioni: 18 V
Gjatësia totale: 350 mm
Niveli i zhurmës (LWA): 100.2
Fuqia rrotulluëse: 60 Nm
Rrotullimet për min: 250
Përshtatës 1/2″
Të pershtshëm me baterit GRAPHITE ENERGY+
(Pa Bateri)

Brendi

Neo Tools