Aku për bulona Energy+18V,Li-lon, pa bateri – GRAPHITE

60.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 0 – 2200 rpm
Fuqia rrotulluëse: 180 Nm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G018

Përshkrimi

Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 0 – 2200 rpm
Fuqia rrotulluëse: 180 Nm
Koka mbajtëse: 1/2″

Të përshtatshme me bateritë Energy +

Brendi

Graphite