Aku për bulona knaufi 18V – GRAPHITE ENERGY+

99.99 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 4400 rpm
Mbajtësi: 1/4″ HEX
(Pa bateri)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58GE111

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 4400 rpm
Mbajtësi: 1/4″ HEX
Çift ​​rrotullues maksimal: 7 Nm
Motorri pa furça (brushless)
(Pa bateri)

Brendi

Graphite