Aku set 2x18V/2.0Ah, Li-Ion – NEO TOOLS

199.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 2.0 Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Gidore 1/2″: 330 – 480 mm
Madhësit e çelësav: 10 – 32 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-600

Përshkrimi

Kapaciteti i baterisë: 2.0 Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Gidore 1/2″: 330 – 480 mm
Madhësit e çelësav: 10 – 32 mm

Brendi

Neo Tools