Aku Verto 18V,Li-lon/1.3 Ah – VERTO

55.00 
Ka sasi

Kapacieti i baterisë: 1.3Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Rrotullimet për min: 400 – 1500 rpm
Fuqia rrotulluëse: 39 Nm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G287

Përshkrim

Kapacieti i baterisë: 1.3Ah
Tensioni i baterisë: 18V
Nr i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 400 – 1500 rpm
Fuqia rrotulluëse: 39 Nm

Brendi

Verto