Aparat për kafe 450W, CM-8007 – ISKRA

15.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 450W
• Enë për ujë: 240ml
• Filtri për pastrim

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566243

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 450W
• Enë për ujë: 240ml
• Filtri për pastrim
• Shkallë për nivelin e ujit
• 2 filxhana të qeramikës për kafe
• E lehtë për të punuar
• Dimensionet e kutisë (në mm):
198 (GJ) x 186 (GJ) x 227 (L)
• Neto pesha: 0,92 kg
• Bruto pesha: 1,27 kg

Brendi

ISKRA