ATS (Automatik transfer switch) 3 Fazore – KUMATSUGEN

129.00 
S'ka sasi

Tensioni: 400 V
Pesha: 5.3 kg
Paneli i nisjes automatike të gjeneratorit trefazor KUMATSUGEN.

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: ATS5000-F

Përshkrimi

Tensioni: 400 V
Pesha: 5.3 kg
Paneli i nisjes automatike të gjeneratorit trefazor KUMATSUGEN.

Brendi

Kumatsugen