Autolarje 1800W – BORMANN PRO

199.99 
S'ka sasi

Fuqia: 1800W
Presioni: 90 bar / 135 bar (max)
Rrjedha maksimale: 432 Lt/H

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPW4300
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 1800W
Presioni: 90 bar / 135 bar (max)
Diemsionet: 38.5x37x73.5 cm
Gjatësia e gypit: 5m
Rrjedha maksimale: 432 Lt/H
Pesha: 18Kg

Informacion shtesë

Peshë 18 g/kg

Brendi

Bormann PRO