Autolarje 190BAR , 6,5HP – Kumatsugen

349.00 
S'ka sasi

Fuqia: 6.5 Hp
Qarkullimi (max): 750 l/h
Presioni (max): 190 bar

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: GW2100
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i motorit: me 4 goditje
Kapaciteti i motorit: 196 cm³
Fuqia: 6.5 Hp
Qarkullimi (max): 750 l/h
Presioni (max): 190 bar

Brendi

Kumatsugen