Autolarje 2000W 150 bar – NEO TOOLS

249.00 
Ka sasi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Presioni maksimal: 100/150 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 6 l/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 04-705
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Presioni maksimal: 100/150 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 6 l/min
Niveli i mbrojtës: IPX5
Pesha: 9.1kg

Brendi

Neo Tools