Autolarje 2000W, 150bar – GRAPHITE

169.00 
Ka sasi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Presioni maksimal: 110/150 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 6.5l/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G621
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Presioni maksimal: 110/150 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 6.5l/min
Niveli i mbrojtës: IPX5
Pesha: 9kg

Brendi

Graphite