Autolarje 2000W – VERTO

199.00 
Ka sasi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Presioni maksimal: 110/160 bar

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G403
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 2000W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Gjatësia e gypit: 5m
Presioni maksimal: 110/160 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 6.5l/min

Brendi

Verto