Autolarje Energy+ 18V – GRAPHITE

119.99 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Presioni maksimal: 19 / 24 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 160l/h

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G083
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Gjatësia e gypit: 5m
Presioni maksimal: 19 / 24 bar
Shkalla maksimale e rrjedhës: 160l/h
Pesha: 1.1 kg
Përshtatet për bateri: Energy +

Brendi

Graphite