Bateri dushi Kala – VALA

55.99 
Ka sasi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: WKL103
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz
Gjatësia e grykës 155 mm

Brendi

VALA