Bateri kuzhine harkore me kokë levizëse Dubbo – 600116

39.90 
Ka sasi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz
Garancioni: 5 vjet

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 600116
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz
Garancioni: 5 vjet

Brendi

VALA