Bateri Lavamani BRN107 Barinas – VALA

39.99 
Ka sasi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Instalim i lehtë me një vidë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BRN107
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz
Instalim i lehtë me një vidë

Brendi

VALA