Bateri Li-Ion për iRoobot e5, e6, i7

75.00 
Ka sasi

Bateri Li-lon zëvendësuese, e pajtueshme me vakumet robotike Roomba® e dhe i Series (përjashtuar i8)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R46248

Përshkrimi

Bateri Li-lon zëvendësuese, e pajtueshme me vakumet robotike Roomba® e dhe i Series (përjashtuar i8)

Brendi

iRobot