Bateri për Braava 38x/39x iRobot

55.00 
Ka sasi

Bateri e rimbushshme
do të zgjasë deri në katër orë fshirje të thatë dhe deri në dy orë e gjysmë fshirje të lagur me një karikim të vetëm
Bateria karikohet brenda katër orëve me përshtatësin ose në vetëm dy orë me djepin e ngarkimit Turbo

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4409709

Përshkrimi

Bateri e rimbushshme
do të zgjasë deri në katër orë fshirje të thatë dhe deri në dy orë e gjysmë fshirje të lagur me një karikim të vetëm
Bateria karikohet brenda katër orëve me përshtatësin ose në vetëm dy orë me djepin e ngarkimit Turbo
E pajtueshme me Braava 380t dhe Mint 5200

Brendi

iRobot