Bateri për iRobot Brava m6

85.00 
Ka sasi

Bateri zëvendësuese për Braava jet® m6

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 4650149

Përshkrimi

Bateri zëvendësuese për Braava jet® m6

Brendi

iRobot