Bateri për iRoobot Braava jet, seria 200

35.00 
Ka sasi

Bateri LI-lon me jetëgjatësi të madhe për Braava jet® Mopping Robot.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4534225

Përshkrimi

Bateri LI-lon me jetëgjatësi të madhe për Braava jet® Mopping Robot.

Brendi

iRobot