Bateri uji me senzor Photocell – PHT004

119.90  77.99 
Ka sasi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Mbetet deri në fund të ofertës

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PHT004
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Vëllimi: 6lt/(max)
Presioni: 3 bar
Materiali: Bronz
Garancioni: 5 vjet

Brendi

VALA