Bazë gome 10cm – NICCONS

29.99 
Ka sasi

Modeli:  10cm
Pesha deri: 140kg
Paketimi: 4pcs

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 6868-245-01

Përshkrimi

Termperatura e perdorimit: -40°C / +80°C

Modeli:  10cm
Pesha deri: 140kg
Paketimi: 4pcs

Brendi

Niccons