Blender frutash 500W DL-BL01GS – ISKRA

35.00 
S'ka sasi

Tensioni: 220-230V~50/60Hz
Fuqia: 500W
Enë: 1.5 L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567059

Përshkrimi

Tensioni: 220-230V~50/60Hz
Fuqia: 500W
Enë: 1.5 L
Dy shpejtësi të përzierjes
Matës 50ml
Thikë dhe strehim prej çeliku inox
Hapësirë ​​për ruajtjen e kordonit të rrymës
Lehtë për t’u përdorur
Lehtë për t’u pastruar

Brendi

ISKRA