Blender Kuzhine 200-250W – ISKRA

10.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 200-250W (max)
• Brisqe nga çeliku që nuk ndryshket

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565031

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 200-250W (max)
• Brisqe nga çeliku që nuk ndryshket
• Formë ergonomike
• Dimensionet e kutisë (në mm):
70 (GJ) x 70 (GJ) x 405 (L)
• Neto pesha: 0,5 kg
• Bruto pesha: 0,6 kg

Brendi

ISKRA