Blender kuzhine 200-250W SW-218-GR – ISKRA

10.00 
S'ka sasi

Fuqia: 200-250W (maksimumi)
Tensioni: 220-240V ~ 50Hz

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565048

Përshkrimi

Fuqia: 200-250W (maksimumi)
Tensioni: 220-240V ~ 50Hz
Teh çeliku inox
Dizajn ergonomik

Brendi

ISKRA