Blender Kuzhine 200W HB-01S – ISKRA

20.00 
S'ka sasi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 200W (max)

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038915093

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 200W (max)
• Rregullimi i shpejtësisë: 2 shpejtësi
• Brisqe nga çeliku që nuk ndryshket
• Qafa e shkopit nga çeliku që nuk ndryshket
• Shtëpiza prej gome
• Formë ergonomike
• Enë për matje 800 ml
• Dimensionet e kutisë (në mm):
103 (GJ) x 103 (GJ) x 400 (L)
• Neto pesha: 0,775 kg
• Bruto pesha: 0,90 kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042563969
• Dimensionet e kutisë (në mm):
430 (GJ) x 325 (GJ) x 415 (L)
• Sasia: 12 copë/karton
• Neto pesha: 7,8 kg
• Bruto pesha: 8,6 kg

Brendi

ISKRA