Blender Kuzhine 400W

29.99 
S'ka sasi

Fuqia: 400W (max)
Vendosja e shpejtësisë: 2 cilësime

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038915116

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 400W (max)
Vendosja e shpejtësisë: 2 cilësime
Tehët çelik
Qafa e shufrës: çelik inox
Dizajni ergonomik
Dimensionet e kutisë (në mm): 230 (H) x 175 (W) x 145 (G)
Pesha neto: 0.85 kg
Pesha bruto: 1.00 kg

Brendi

ISKRA