Blender Kuzhine – ISKRA

17.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-230V ~ 50Hz
• Furnizimi me energji elektrike: 200-300W
• 5 shpejtësi operative

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568315

Përshkrimi

• Tensioni: 220-230V ~ 50Hz
• Furnizimi me energji elektrike: 200-300W
• 5 shpejtësi operative
• Funksioni turbo
• Strehim në formë ergonomike të bërë nga plastikë rezistente
• Buton i veçantë për nxjerrjen e fshesave

Brendi

ISKRA