Blender kuzhine set 200W – ISKRA

25.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 200W (max)
• Vendosja e shpejtësisë: 2 cilësime

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038913839

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 200W (max)
• Vendosja e shpejtësisë: 2 cilësime
• Brisqe nga çeliku
• Qafa e shufrës plastike
• Dizajni ergonomik

Brendi

ISKRA